Doruk Towers

Yaşanılacak bir mekan.. Şehrin yoğunluğundan sıkıldıysanız Doruk Towers tam size göre bir yaşam alanı. Ömrünüzün sonuna kadar ailenizle birlikte keyifli bir hayat sürebileceğiniz denizin yanıbaşındaki yeni yuvanız.
Detaylara önem veren tasarım Doruk Tower dinamik, eğlenceli, keyifli mekanlar ile birlikte sadeliği ve sakinliği de hissetmenizi sağlıyor. Sosyal tesisler ve estetik detaylarla donatıldı.

Yaşamın akışını değiştiren ayrıcalıklar.

Ailenizle birlikte en keyifli zamanları yaşayacağınız, tamamen sizin beklentileriniz doğrultusunda tasarlanan Doruk Tower, ferah mimarisi, standart dışı kat yüksekliği ve geniş terasları ile hayatı size cömertçe sunarak benzersiz kılıyor
Doruk Towers 6.529 m2 alana kurulmuş 3 adet bloktan oluşmaktadır. Proje içerisinde fitness salonu, sauna, otopark, çocuk oyun alanları ve ferah bahçesi ile sizlere rahat bir yaşam sunuyor. Ayrıca futbol ve basketbol sahası, yürüyüş parkuru, açık spor alanı, yeşil alan ve dinlenme alanı ile sizi ve çocuklarınızı doğa ve sağlık ile buluşturuyor.

DIŞ MEKANİÇ MEKAN & SOSYAL ALANLAR
PROJE BİLGİLERİ
SALON : Zemin Çamsan vb. marka laminant parke olacaktır, tavan asma tavan olacaktır ve beyaz tavan boyası ile boyanacaktır, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya ile boyanacaktır.
ODALAR : Zemin Çamsan vb. marka laminant parke olacaktır, duvarlar ve tavan alçı sıva üzeri saten boya olacaktır, bütün odalarda yeteri kadar topraklı priz bulunacaktır.
MUTFAK : Tabanlar 1.sınıf seramik (Vitra vb.) dolaplar membran, akrilik veya lake kaplamalı 1.sınıf hazır mutfak olacaktır. Mutfak tezgahı ve eviye takılmış olacaktır, mutfak armatürleri (Artema veya kale vb.) takılacaktır, yeteri kadar priz ve anahtar olacaktır, bulaşık makinesi tesisatı yapılacaktır.
ANTRE : Tabanlar 1.sınıf 60×60 taban seramiği ( Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.) döşenecektir, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya olacaktır, ışıklı asma tavanlı olacaktır. Apartman girişi ile daire arasında iletişimi sağlamak için sesli ve görüntülü sistem kurulacaktır.
TUVALET : Tavana kadar 1.sınıf duvar seramiği (Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.), tabanlarda 1. sınıf taban seramiği olacaktır, alaturka tuvalet taşı kullanılacaktır. Yarım ayaklı lavabo takılacaktır.
BANYO : Tavana kadar 1.sınıf seramik (Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.) kullanılacaktır, tabanda 1.sınıf yer seramiği döşenecektir, havlupan takılacaktır, temperli camlı duş kabini, gömme rezervuarlı asma klozet, lavabo, batarya ( Artema veya kale vb. ) ve dolap takılı olacaktır.
BALKON : Tüm balkon tabanları 1.sınıf taban seramiği (Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.) ile kaplanacaktır, elektrik prizi takılacaktır. Balkon korkulukları mimari projeye uygun olarak alüminyum profilden yapılacaktır.
DOĞRAMA : Doğramalar kalın seriden 1.sınıf PVC olacaktır. Camlar ısı camlı olacaktır.
KAPILAR : Daire iç kapıları mobilya kapı olacaktır. Daire dış kapıları iç kapılarla uyumlu mobilya kaplamalı çelik kapı olacaktır.
ISITMA : Merkezi sistem ısıtma yapılacaktır. Kalorifer petekleri teknik şartnameye uygun kaloride ısı verecek dilimde Eca, kalde, termodinamik vb. markalardan kullanılacaktır.
ASANSÖR : Çift hızlı, otomatik emniyetli krom kapılı, dijital kumandalı olacaktır. TSE standartlarına uygun malzeme kullanılacaktır.
ELEKTRİK : Tesisatta kullanılan kabloların tamamı, otomatik sigortalar, kaçak akım röleleri vb. malzemeler TSE belgeli olacaktır. Priz ve anahtarlar her odaya yeterli adette konulacaktır.
TEMEL İZOLASYONU : Bodrum kat perde duvarları yanlardan kaplanarak gerekli su yalıtımı sağlanacaktır.
ÇATI İZOLASYONU : Çatı tabanı izocam kaplanarak gerekli yalıtım sağlanacaktır. Üzerine çelik çatı yapılıpılacaktır.
DIŞ CEPHE İZOLASYONU : Dış cephe tuğla ile örülüp üzeri mantolama ile kaplanıp ince sıvası yapıldıktan sonra silikonlu dış cephe boyası ile mimari projeye uygun olarak boyanacaktır.
SES VE ISI İZOLASYONU : İki daire arasındaki ortak duvarların arasında özel taş yünü yalıtım malzemesi kullanılarak ses geçirimsizliği sağlanacaktır.
BİNA GİRİŞİ : Bina girişleri mimari projeye uygun bir girişle kalın seri alüminyum profilden çift kanatlı kapılı ve posta kutulu olarak inşa edilecektir. Girişte lobi oluşturulacak, zemin ve yan duvarlar mimariye uygun kaplama malzemesiyle dekore edilecektir.
OTOPARK : Mimari projeye istinaden otoparklar yapılacaktır.
ÇEVRE DÜZENLEMESİ : Sitenin etrafı cevre duvarıyla çevrilerek gerekli güvenlik sağlanacaktır. Sitenin giriş ve çıkışı olup güvenlik korumalı olacaktır. Bahçe düzenlemesinde çocuk oyun parkı, yüzme havuzu ve spor sahası ( projeye göre ) yapılacak olup peyzaj planına uygun olarak yeşillendirme ve dinlenme, oturma köşeleri yapılacaktır.
SOSYAL DAİRELER : Blokların altında, mutfak, wc, döşemeleri ve boyaları bitmiş vaziyette site yönetimine teslim edilecektir
KAPICI DAİRELERİ : Blokların altında planlanmış olup oturuma hazır vaziyette site yönetimine teslim edilecektirİLETİŞİM