Dolunay Prestij Konutları

Manzarasında Karadeniz’in yer aldığı, doğal dokuya uygun malzemelerle tasarlanan, çocuk oyun parkı, kapalı yüzme havuzu ve eşsiz peyzajı ile Dolunay Prestij Konutlarında nereye baksanız yeşili ve denizi görebileceğiniz bir yaşam sizi bekliyor…

Dolunay Prestij, geniş yeşil alanlarıyla sahiplerine sakin ve dingin bir yaşam vaad ediyor. Üstelik, huzur veren manzarasıyla da benzersiz.. Peyzaj alanlarına oldukça geniş yer ayrılan projede; çocuk oyun parkları, spor alanları, yürüyüş yolları, basketbol sahası, kapalı havuz, sosyal alanlar, açık otoparkı ile modern bir yaşamda arayacağınız her şey burada mevcut.

Güne ve geceye merhaba derken, mutluluk sizi sarıp sarmalayacak. Her metrekaresini dilediğinizce değerlendirebileceğiniz bir mekan.. Projemiz 9.250 m2 arsa ve 5.000 m2 yeşil alandan oluşmaktadır. Eşsiz deniz manzarasıyla özel bir konuma sahiptir. Karadeniz’i izleyen 3 bloktan oluşmaktadır. Dolmuş hattı sitenin önünden geçmektedir. Dolunay İlköğretim Okulu sitemizin komşusudur. Her mevsim güneş ışığı alan kapalı yüzme havuzuna ve çocuk havuzuna sahiptir. Daire sahiplerine özel fitness salonu, sauna, buhar odası ve çocuk oyun parkı olanakları sunmaktadır. Konutlarda malzemeler yıpranmayı en aza indirecek birinci sınıf markalar arasından seçilmiştir. Konutlardaki geniş ve yüksek pencereler, güneş ışığını maksimum oranda iç mekana taşımaktadır.
KAT PLANI


PROJE BİLGİLERİ
SALON : Zemin Çamsan vb. marka laminant parke olacaktır, tavan asma tavan olacaktır ve beyaz tavan boyası ile boyanacaktır, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya ile boyanacaktır.
ODALAR : Zemin Çamsan vb. marka laminant parke olacaktır, duvarlar ve tavan alçı sıva üzeri saten boya olacaktır, bütün odalarda yeteri kadar topraklı priz bulunacaktır.
MUTFAK : Tabanlar 1.sınıf seramik (Vitra vb.) dolaplar membran, akrilik veya lake kaplamalı 1.sınıf hazır mutfak olacaktır. Mutfak tezgahı ve eviye takılmış olacaktır, mutfak armatürleri (Artema veya kale vb.) takılacaktır, yeteri kadar priz ve anahtar olacaktır, bulaşık makinesi tesisatı yapılacaktır.
ANTRE : Tabanlar 1.sınıf 60×60 taban seramiği ( Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.) döşenecektir, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya olacaktır, ışıklı asma tavanlı olacaktır. Apartman girişi ile daire arasında iletişimi sağlamak için sesli ve görüntülü sistem kurulacaktır.
TUVALET : Tavana kadar 1.sınıf duvar seramiği (Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.), tabanlarda 1. sınıf taban seramiği olacaktır, alaturka tuvalet taşı kullanılacaktır. Yarım ayaklı lavabo takılacaktır.
BANYO : Tavana kadar 1.sınıf seramik (Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.) kullanılacaktır, tabanda 1.sınıf yer seramiği döşenecektir, havlupan takılacaktır, temperli camlı duş kabini, gömme rezervuarlı asma klozet, lavabo, batarya ( Artema veya kale vb. ) ve dolap takılı olacaktır.
BALKON : Tüm balkon tabanları 1.sınıf taban seramiği (Vitra, kale, ege veya Kütahya vb.) ile kaplanacaktır, elektrik prizi takılacaktır. Balkon korkulukları mimari projeye uygun olarak alüminyum profilden yapılacaktır.
DOĞRAMA : Doğramalar kalın seriden 1.sınıf PVC olacaktır. Camlar ısı camlı olacaktır.
KAPILAR : Daire iç kapıları mobilya kapı olacaktır. Daire dış kapıları iç kapılarla uyumlu mobilya kaplamalı çelik kapı olacaktır.
ISITMA : Merkezi sistem ısıtma yapılacaktır. Kalorifer petekleri teknik şartnameye uygun kaloride ısı verecek dilimde Eca, kalde, termodinamik vb. markalardan kullanılacaktır.
ASANSÖR : Çift hızlı, otomatik emniyetli krom kapılı, dijital kumandalı olacaktır. TSE standartlarına uygun malzeme kullanılacaktır.
ELEKTRİK : Tesisatta kullanılan kabloların tamamı, otomatik sigortalar, kaçak akım röleleri vb. malzemeler TSE belgeli olacaktır. Priz ve anahtarlar her odaya yeterli adette konulacaktır.
TEMEL İZOLASYONU : Bodrum kat perde duvarları yanlardan kaplanarak gerekli su yalıtımı sağlanacaktır.
ÇATI İZOLASYONU : Çatı tabanı izocam kaplanarak gerekli yalıtım sağlanacaktır. Üzerine çelik çatı yapılıpılacaktır.
DIŞ CEPHE İZOLASYONU : Dış cephe tuğla ile örülüp üzeri mantolama ile kaplanıp ince sıvası yapıldıktan sonra silikonlu dış cephe boyası ile mimari projeye uygun olarak boyanacaktır.
SES VE ISI İZOLASYONU : İki daire arasındaki ortak duvarların arasında özel taş yünü yalıtım malzemesi kullanılarak ses geçirimsizliği sağlanacaktır.
BİNA GİRİŞİ : Bina girişleri mimari projeye uygun bir girişle kalın seri alüminyum profilden çift kanatlı kapılı ve posta kutulu olarak inşa edilecektir. Girişte lobi oluşturulacak, zemin ve yan duvarlar mimariye uygun kaplama malzemesiyle dekore edilecektir.
OTOPARK : Mimari projeye istinaden otoparklar yapılacaktır.
ÇEVRE DÜZENLEMESİ : Sitenin etrafı cevre duvarıyla çevrilerek gerekli güvenlik sağlanacaktır. Sitenin giriş ve çıkışı olup güvenlik korumalı olacaktır. Bahçe düzenlemesinde çocuk oyun parkı, yüzme havuzu ve spor sahası ( projeye göre ) yapılacak olup peyzaj planına uygun olarak yeşillendirme ve dinlenme, oturma köşeleri yapılacaktır.
SOSYAL DAİRELER : Blokların altında, mutfak, wc, döşemeleri ve boyaları bitmiş vaziyette site yönetimine teslim edilecektir
KAPICI DAİRELERİ : Blokların altında planlanmış olup oturuma hazır vaziyette site yönetimine teslim edilecektirİLETİŞİM